Критерії оцінювання завдань відкритого типу на ЗНО

 

Критерії оцінювання завдань відкритого типу на ЗНО

    У 2020 році одними з найважливіших завдань тестів ЗНО залишаються відкриті тестові завдання з розгорнутою відповіддю. Такі завдання включені до тестів з української мови та літератури, іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), а також математики.
    У мовних тестах це завдання полягає у написанні власного висловлення. У тесті з математики передбачається розв’язування задач.
    Оцінювання та нарахування балів за виконання зазначених завдань здійснюється під час перевірки бланків відповідей «Б» екзаменаторами відповідно до Схем оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю, що ухвалені Українським центром оцінювання якості освіти.
    Під час оцінювання завдань відкритого типу враховуються наступні складові: логічність, послідовність, структурованість та зв’язність викладу, змістове наповнення.
    Окрім того, для мовних тестів враховується грамотність, а також лексична, граматична та стилістична довершеність. У математиці враховується наявність кінцевої правильної відповіді.
Оцінювання завдань відкритого типу
Українська мова та література. Завдання відкритого типу з розгорнутою відповіддю з української мови складається з основи (умови завдання) та передбачає створення учасником ЗНО власного аргументованого висловлення на дискусійну тему. Максимально можлива кількість балів за таке завдання – 20. Перевірка висловлення здійснюється за 6 основними критеріями. Ознайомитися з критеріями оцінювання завдання відкритого типу з української мови можна за посиланням.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

ВІЗИТКА Ю.АНДРУХОВИЧА

https://www.canva.com/design/DAF4zxoTP4w/IXLkYosFfMS79G8Y_3Yr2g/edit